Yandex Toloka Para Kazanma Nasıl Olur? 2021 GÜNCEL

Yandex Toloka ya üye olup, verilen görevleri yaptığınızda performansınıza göre günde 25 ₺ ye kadar kazanmanız mümkün!

Toloka, Yandex arama motorunun arama sonuçlarında, alakasız içerikleri eleyebilmek adına kullanıcılara sunmuş olduğu ücretli bir sistemdir. Yapay zeka teknolojisinin kullanımı dışında, insan denetiminden de yararlanmak isteyen Toloka, internetten para kazanmak isteyen kişilerin çok sık kullandığı bir sistem. Toloka, kullanıcının arama sorgusu ile örtüşmeyen, alakasız içerikleri ortadan kaldırmak için Toloka sistemine üye olan kişilere görevler verip, sonuçların hangisi arama ile alakalı cevaplamasını ister.

Bu sistem, yapay zekanın yerine getiremediği basit işlemleri gerçek kullanıcılara görevler vererek onlara kazanç sağlar.

Toloka Nasıl Çalışır?

Yandex, arama sonuçlarında kullanıcılarına daha temiz sonuçlar sunabilmek adına yapay zekanın oluşturabileceği yanlış sonuçları ortadan kaldırmak için gerçek insan deneyiminden faydalanır. Yandex Toloka da Türkçe dil seçeneği de mevcut. Sizde Toloka nın sistemine katılarak verilen basit görevleri yerine getirip internetten para kazanabilirsiniz.

Toloka’da Nasıl Görevler Var?

Toloka’da birçok görev mevcut. Arama motorunda aranılan içeriğin doğru sonucu verip vermediğini kontrol etmek, Haritada ki çıkan sonuçların doğruluğuna kadar geniş bir sistem.

Örnek bir harita görevi ;

Bu görevde kullanıcıdan yapması istenilen, arama da çıkan adresin doğrulunu kontrol etmek. Her görev için belirli süreler verilip o süre içerisinde tamamlanması istenilir. Sisteme üye olup kullanıcı adı/şifreniz ile giriş yaptığınız da görevler sekmesinde o gün size verilen görevleri görebilirsiniz. Görevleri doğru ve eksiksiz yapmanız önemli. Verilen görevleri ne kadar doğru ve eksiksiz yaparsanız görev ücretleri o kadar artış gösterir. Yanlış, baştan savma yapılan görevleri sistem kontrol edip, daha az görev verme hatta hiç görev vermeme gibi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Her kullanıcının bir başarı puanı mevcuttur. Yapılan görevlerin kalitesine göre sistem size puan verir. Puanınız ne kadar çok ise kazanacağınız para o kadar artış gösterir.

Yandex Toloka’ya Nasıl Üye Olunur?

Toloka sistemine üye olmak oldukça basit. Buraya tıklayarak kayıt ol sayfasına gidebilirsiniz. Sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurduğunuza emin olun aksi takdir de para çekiminde sorun yaşayabilirsiniz.

Üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurduğunuz takdirde bakiyeniz 1$’a ulaştığında çekim emrinizi oluşturabilirsiniz. Para çekiminde birkaç seçenek mevcut bunlardan en popüler ve sık kullanılanı Paypal. Maalesef ki Paypal ülkemizde hizmet vermediği için çekimleri Papara üzerinden yapabiliyoruz. Papara hesabı nasıl oluşturulur konumuza göz atabilirsiniz.

Sonuç olarak bu sistemde Yandex in arama motoru optimizasyonuna destek olup bu sayede internetten gelir elde edebiliriz.

“Yandex Toloka Para Kazanma Nasıl Olur? 2021 GÜNCEL” üzerine 5 yorum

  1. Arkadaşlar para herkese lazım. Kazanç az ama hiç yoktan iyidir. Bişeyler yapmaya çalışıyorum ben ve aylık ortalama 100 tl gibi bir rakam getirisi oluyor.Tabi çok değil ama zamanı bol olanlar için iyi bir yöntem

    Cevapla
  2. Yandex toloka yi çok eskiden biliyorum türkiyeye ilk giriş yaptıklarında baya bi para dağıttılar görevlerle.tek görev için 5$ aldığımı bilirim.

    Cevapla

Yorum yapın