EkonomiKredi

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2019

Bu yazımız da şubeye gitmeden kredi veren bankalar ı listeleyeceğiz.Geçtiğimiz dönemlerde 1.000 TL gibi ufak miktarlar için dahi banka şubelerine gitmemiz gerekiyordu.Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte artık kredi başvuruları internet üzerinden yapılabiliyor.Günümüz de birçok banka, mobil bankacılık veya internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapılmasına olanak sağlıyor.Hal böyle olunca banka şubesine gidip saatlerce sıra beklemek tarihe karışıyor.Şimdi gelin şubeye gitmeden kredi veren bankalar hangileri inceleyelim.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar listesinde,TEB,Akbank,Enpara gibi bankalar ilk sıradalar.Bu bankalar üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredileri için şubeye gitmenize gerek kalmıyor.Bankaların bazıları müşterilerine gelir belgesiz kredi imkanı da sağlıyor.

TEB Anında Onaylı Kredi

TEB,15.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredileri için mobil bankacılık veya internet sitesi üzerinden yapılan başvuruları kabul ediyor.Üstelik bu krediye başvuru yapabilmek için TEB müşterisi olmanız da gerekmiyor.Gelir belgesiz olarak kredi imkanı sunan TEB ihtiyaç kredisine başvurabilmek için  4466 TC Kimlik Numaranızı yazarak gönderebilir,ya da internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

36 ay’a kadar çok düşük faiz oranıyla kredi imkanı sunan TEB ihtiyaç kredisi için sadece hayat sigortası yaptırmanız yeterlidir.Yapılan başvurulara çok kısa sürede olumlu/olumsuz dönüş yapılıyor.Sonuç,başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz cep telefonuna kısa mesaj olarak bildiriliyor.15.000 TL’ye kadar olan kredi başvurusunun onaylanması durumunda,belirtmiş olduğunuz herhangi bir banka hesabına tutar EFT yapılıyor.

Enpara Anında Onaylı Kredi

Şubesiz bankacılık konusunda devrim açan Enpara,kredi başvurusu yapan kişilere 30.000 TL’ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi verebiliyor.Dosya masrafı gibi ek masrafları olmayan Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu için internet sitelerini ziyaret edebilir,ya da cep telefonu uygulamasını indirerek başvuru yapabilirsiniz.36’ay vade ile 30.000 TL ihtiyaç kredisi başvuru sonucu çok kısa sürede cep telefonunuza kısa mesaj olarak bildiriliyor.

Enpara’nın bir diğer artı yönü ise,Enpara banka kartlarının yıllık aidatı bulunmaması.Kişiye özel fırsatlar sunan enpara kart sayesinde ayda 2 defaya mahsus 12.000 TL’ye kadar herhangi bir bankanın ATM’sinden para çekilebiliyor olması.Eğer hali hazırda bir Enpara kartınız yok ise mutlaka kart başvurusu yapmanızı öneririz.

Akbank Anında Onaylı Kredi

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasında tabii ki Akbank’ın olmaması ilginç olurdu. Akbank,25.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi başvurusu için şube zorunluluğunu ortadan kaldırdı.Artık mobil bankacılık üzerinden veya internet sitesi üzerinden 25.000 TL’ye kadar anında onaylı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank,yapılan kredi başvurularına çok kısa sürede dönüş yapıyor.Sonuç başvuru esnasında belirtilen cep telefonu numarasına kısa mesaj olarak bildiriliyor.

Kredi başvurusunun onaylanması durumunda eğer mevcut Akbank müşterisi iseniz,para direkt olarak hesabınıza yatıyor.Bir başka banka müşterisi olarak başvuru yapmanız durumunda ise, Akbank üzerinden hesap açarak kredinin hesabınıza yatırılmasını talep edebilirsiniz.

Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankası

Garanti Bankası anında onaylı kredi başvurusu yapabilmeniz için,banka müşterisi olmanızı zorunlu tutuyor.Eğer Garanti Bankası müşterisi iseniz,şubeye gitmeden 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuruları,internet sitesi üzerinden veya mobil bankacılık ile yapabilirsiniz.

[geo_ad]

İş Bankası

İş Bankası,30.000 TL ye kadar olan ihtiyaç kredileri için herhangi bir gelir belgesi talep etmiyor.Ancak İşbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmeniz için mevcut banka müşterisi olmanız gerekiyor.Başvuruları internet sitesi üzerinden veya mobil bankacılık ile yapabilirsiniz.

Yapı Kredi

Eğer maaşınızı Yapı Kredi Bankası üzerinden alıyorsanız,şubeye gitmeye gerek kalmadan anında onaylı kredi başvurusu yapabilirsiniz.30.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi için Yapı Kredi mevcut müşterilerine uygun faiz imkanları sunuyor.Başvuruları internet sitesi üzerinden veya mobil bankacılık ile yapabilirsiniz.

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar 2019 Hisseli tapuya kredi veren bankalar 2019 Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2019

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir