Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşi

Dünya da Corona Virüs salgının giderek artması beraberinde birçok işe olan talebin artmasına neden oldu. Özelikle sağlık sektörü ile alakalı iş kollarında inanılmaz bir iş fırsatının ortaya çıkmasından sonra en çok talep gören işler konusunda Evde muayene eldiveni paketleme işi gelmektedir. İşte Evde muayene eldiveni paketleme işi ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Evde muayene eldiveni paketleme işi nedir?

Sağlık alanında tüm dünyanın şu an ihtiyaç duyduğu ekipmanlar arasında muayene eldiveni ve ağız maskesi ilk sırada gelmektedir. Özellikle de ülkelerinin tamamında görülen bu salgından sonra maske ve eldiven sektöründe yaşanan yoğunluk beraberinde çok ciddi bir iş yükünün ortaya çıkmasına neden oldu. Sağlık Bakanlığının onayı ile medikal ürünler yapan firmaların siparişlere yetişme konusunda sıkıntı yaşamasından sonra paketleme işinin artık evlere kadar geldiğini belirtelim. Sizlerde firmaların üretmiş olduğu bu eldivenlerin paketleme işini alarak ülkemiz açısından son derece zor bir süreç olan bu dönem içerisinde hem para kazanabilir hem de insan sağlığına katkı da bulunabilirsiniz.

Salgının ortaya çıkmasından önce son derece uygun fiyatlar ile satışa sunulan eldivenlerin ve maskelerin salgından sonra fiyatlarında fahiş fiyat artışları yapan firmalara verilen cezalardan sonra sizlerde eldiven paketleme işinde Sağlık Bakanlığı’nın ve Ticaret Bakanlığı’nın onay vermiş olduğu firmalar ile iletişime geçerek, bu konuda iş imkanı bulma şansını yakalamış olursunuz. Özellikle de bu konuda iş ilanları arasında son derece fazla insan gücüne ihtiyaç duyulması ile beraber bu alanda iş bulmanız son derece kolaydır.

Evde muayene eldiveni paketleme işi nasıl yapılır?

Firmalar ile anlaşma yapmanız durumunda paketlenmeye hazır hale getirilen eldivenleri alarak sizlere verilen paketler içerisine 50’li veya 100’lü şekilde paketleme işini yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bu sektörde faaliyet gösteren ve izin belgesi bulunan firmalar ile iletişime geçmek olacaktır. Evden çıkmanın son derece sakıncalı olduğu şu dönem içerisinde sizler evinizde oturduğunuz yerden iş yaparak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Evde muayene eldiveni paketleme işinden ne kadar kazanırım?

Firmaların değişkenlik gösteren fiyat politikalarına karşılık 1 paketleme işine karşılık firmaların müşterilerine 2 TL ile 3 TL arasında değişen rakamlar ile hizmetler sunduğunu belirtmek istiyoruz. Günde 100’e yakın paketleme işini yaptığını düşündüğümüz zaman kazanacağınız rakamın günlük ortalama olarak 200 – 300 TL arasında olacağını belirtelim. Ancak insan sağlığı açısından son derece önemli olan bu işi yaparak temiz çalışmanız sizlerin de vicdanı açıdan rahatlamasına yol açacaktır.

“Evde Muayene Eldiveni Paketleme İşi” üzerine 17 yorum

 1. merhaba öğrenciyim ve kendi ihtiyaçlarımı karşılamam gerekiyor bunun için evde paketleme işlerine talibim. daha öncesinde de yara bandı işi yaptım elim pratiktir iletişime geçerseniz çok sevinirim ihtiyacım var

  Cevapla
 2. Evde her türlü paketleme ve montaj işini yaparım düzgün ve titiz çalışırım benimle çalışırsanız memnun kalırsınız

  Cevapla
 3. Merhaba,
  İstanbul Bahçelievler’de yaşıyorum 36 yaşında ev hanımıyım. Aile bütçesine katkıda bulunmak amacıyla paketleme işi yapmak istiyorum. Pratik bir insanımdır, verilen işi eksiksiz ve doğru şekilde yapıp zamanında verebilirim. Dönüşlerinizi bekliyorum.

  İyi çalışmalar.

  Cevapla
 4. Evde herhangi paketleme işi yapabilirim 4 kişiyiz temiz düzenli ve titizlikle yapabilirim bu işe ihtiyacım var sesimi duyurmak istiyorum eşim işsiz yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  Cevapla

Yorum yapın